מבזקיםתאונות דרכים
כביש 3: רוכב אופניים חשמליים נפצע בינוני בתאונת דרכים
רוכב אופניים חשמליים בן 24 נפצע לפני זמן קצר (חמישי) בתאונה בכביש 3 סמוך לבית חלקיה. צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו לו טיפול רפואי והוא פונה במצב בינוני לבית החולים.
צבי לוין חובש באיחוד הצלה מסר: "מדובר ברוכב אופניים חשמליים בן 24 שנפל מאופניו במהלך רכיבה, בסיוע חובשים נוספים הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני והוא פונה לביה"ח כשמצבו מוגדר בינוני".
![כביש 3 - רוכב אופניים תאונת דרכים](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/05/תמונה-של-WhatsApp-2024-05-02-בשעה-20.00.22_31a97adc.jpg?resize=500%2C233&ssl=1)