חדשות הארץמבזקים
שר החוץ כ"ץ: אם חיזבאללה לא ייסוג מדרום לבנון – ישראל תפעל בכל האמצעים
שר החוץ ישראל כ"ץ נפגש היום (שלישי) עם עמיתו שר החוץ של צרפת סטפן סז'ורנה. בסיום הפגישה אמר שר החוץ כ"ץ: "הודיתי לו על תמיכת צרפת בישראל בפעילות ההגנה מול המתקפה האיראנית, ביקשתי ממנו להרחיב את משטר הסנקציות נגד איראן, והדגשתי בפניו כי אם חיזבאללה לא ייסוג מדרום לבנון – ישראל תפעל בכל האמצעים שעומדים לרשותה, צבאית ומדינית".
![ישראל כ"ץ - שר החוץ צרפת](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/04/download-9.jpg?resize=500%2C374&ssl=1)