צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו לפני זמן קצר (חמישי) טיפול רפואי לגבר בן 55 שנמצא מחוסר הכרה בחוף דלילה באשקלון. חנן קדוש ושמואל אפרגן חובשים באיחוד הצלה מסרו: "כשהגענו למקום ברכב השטח של איחוד הצלה הבחנו בגבר כבן 55 שוכב על שפת הים כשהוא מחוסר הכרה, עוברי אורח סיפרו לנו כי הוא יצא מהמים והתמוטט, הענקנו לו טיפול רפואי הכולל פעולות החייאה והוא פונה בניידת טיפול נמרץ תוך המשך פעולות החייאה שמצבו אנוש".
![אשקלון - טביעה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/04/WhatsApp-Image-2024-04-25-at-13.03.28.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)