חדשות הארץמבזקים
ילד בן 5 טבע בבריכה בישוב בגלבוע – מצבו אנוש
ילד בן 5 נמצא במצב אנוש לאחר שטבע לפני זמן קצר (שישי) בבריכה בבית ביישוב כלנית שבגלבוע. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו למרכז רפואי צפון – פוריה תוך ביצוע פעולות החייאה.
חובש ונהג מד״א מורן אבו שקארה סיפר: "הגענו למקום, והובילו אותנו לילד ששכב לצד בריכה, כשהוא מחוסר הכרה. התחלנו בביצוע פעולות החייאה, ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו אנוש".
![מד"א גלבוע - אמבולנס](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/09/IMG_6870.jpg?resize=500%2C346&ssl=1)