מבזקיםתאונות דרכים
שני פצועים בינוני בהתהפכות רכב ברחובות
צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו לפני זמן קצר (שישי) סיוע רפואי ראשוני לגבר ואישה בשנות ה 20 לחייהם שנפצעו באורח בינוני בתאונת דרכים עצמית בדרך ירושלים ברחובות. חגי מנדלוביץ חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "ראיתי רכב כאשר הוא הפוך. יחד עם חובשים נוספים הענקנו סיוע רפואי ראשוני לגבר ואישה בשנות ה20 לחייהם שנפצעו באורח בינוני".
![רחובות - תאונת דרכים](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/04/WhatsApp-Image-2024-04-19-at-16.37.25.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
צילום: דוברות איחוד הצלה