חדשות חוץמבזקים

המהלכים להכרה במדינה פלסטינית: מחר תתבצע הצבעה במועצת הביטחון

מחר (חמישי) בשעה 10:00 מועצת הביטחון של האו״ם תתכנס לדיון פתוח מיוחד שיעסוק במזרח התיכון בו ישתתף המזכ״ל שיתדרך ושרי חוץ של איראן, האיחוד האירופי ירדן, מלטה ושרי חוץ נוספים. שגריר ישראל לאו״ם גלעד ארדן ינאם בדיון.

ארדן צפוי לתקוף בחריפות את הבקשה הפלשתינית ואת העיסוק של המועצה בבקשה הפלשתינית שמהווה ״פרס עצום לטרור שמוכיח שהמועצה פועלת בדיוק לפי התסריט שכתב עבורה סינוואר״. ההצבעה על הבקשה הפלשתינית צפויה להתקיים ביום שישי בשעה 15:00 שעון ניו יורק.

שגריר ישראל לאו״ם גלעד ארדן הגיב להצבעה הצפויה במועצת הביטחון על הכרה במדינה פלשתינית: ״מועצת הבטחון, שלא גינתה עד היום את טבח ה- 7.10 ולא הקדישה אפילו דיון אחד(!) כדי לדון בשחרור החטופים ולקדם החלטות שיפעילו לחץ על החמאס לשחררם- משקיעה את זמנה בקידום הקמת מדינת טרור פלשתינית, בעיתוי שמהווה פרס ענק לטרור.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

כל מדינה שתצביע בעד הבקשה הפלשתינית – תוכיח שלנגד עיניה רק שיקולים פוליטיים זרים ולא שום שיקול בטחוני או מוסרי. אם מועצת הבטחון תחליט להמליץ על חברות מלאה לרשות הפלשתינית, שמסיתה ומממנת טרור ואין לה כלל שליטה בשטחה- היא ראויה להיקרא ״מועצת הטרור״ של האו״ם ולא ״מועצת הבטחון״.

גלעד ארדן - מועצת הביטחון - טלאי צהוב
ארכיון. צילום: דוברות שגרירות ישראל באו"ם

Back to top button