תינוקת בת שנה וחצי נפצעה באורח בינוני לפני זמן קצר (ראשון) לאחר שנכוותה ממים רותחים בביתה ברחוב עמנואל אולסבנגר בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים הדסה עין כרם בעיר עם כוויות בכל חלקי גופה.
![מד"א ירושלים - ניידת טיפול נמרץ](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230626_120100.jpg?resize=500%2C259&ssl=1)
תינוקת בת שנה וחצי נפצעה באורח בינוני לפני זמן קצר (ראשון) לאחר שנכוותה ממים רותחים בביתה ברחוב עמנואל אולסבנגר בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים הדסה עין כרם בעיר עם כוויות בכל חלקי גופה.