מבזקיםצבא וביטחון

צה"ל ושב"כ חיסלו את אחראי ביטחון הפנים של חמאס בג'באליה

כלי טיס של חיל האוויר בשיתוף אוגדת עזה ושב"כ תקפו וחיסלו הלילה (שישי) את רדואן מחמד עבדאללה רדואן, אחראי ביטחון הפנים במרחב ג'באליה של חמאס, אשר שימש גם כפעיל טרור בזרוע הצבאית של הארגון.

רדואן עסק במתן פקודות לפעילי ארגון הטרור והכווין מספר השתלטויות של מחבלים חמושים על משאיות סיוע הומנטירי במרחב צפון הרצועה. חיסולו פוגע ביכולת חמאס לפגוע ולהשתלט על סיוע הומניטרי במרחב ג'באליה.

בנוסף, חוסלו חאמד מחמד עלי אחמד, מפקד בזרוע הצבאית של ארגון הטרור חמאס אשר שימש במקביל כאחראי המבצעים בביטחון הפנים של הארגון בג'באליה, ופעיל חמאס נוסף מגדוד ג'באליה. לוחמי צוות הקרב של חטיבה 401 וצק"ח נח״ל, לצד יחידות נוספות בפיקוד אוגדה 162 ממשיכים במבצע הממוקד לחיסול מחבלים והשמדת תשתיות טרור במרכז רצועת עזה.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

במסגרת הפעילות, הלוחמים חיסלו ביממה האחרונה מספר מחבלים בקרבות פנים אל פנים ובתקיפות כלי טיס של חיל האוויר. הכוחות איתרו והשמידו במרחב עמדות שיגור תת קרקעיות לצד מספר משגרים מוכנים לשיגור ששימשו את ארגוני הטרור ברצועה. במקבילו פשטו הלוחמים על תשתיות טרור, בהן איתרו ציוד צבאי של ארגון הטרור הג'יהאד האיסלאמי הפלסטיני.

במהלך היממה האחרונה, מטוסי קרב של חיל האוויר תקפו יותר מ-60 מטרות טרור ברצועת עזה, בהן עמדות שיגור תת קרקעיות, תשתיות טרור ומבנים צבאיים בהם פעלו מחבלים חמושים מארגוני הטרור. במקביל, כוחות חטיבת האש 215 תקפו בירי ארטילרי תשתיות טרור רבות כחלק מפעילות הכוחות במרכז הרצועה.

פעילות - לוחמים - עזה - חיילים - צה"ל -
צילום: דובר צה"ל
פעילות - לוחמים - עזה - חיילים - צה"ל -
צילום: דובר צה"ל
פעילות - לוחמים - עזה - חיילים - צה"ל -
צילום: דובר צה"ל

Back to top button