מבזקיםמשפטי/פלילי

׳חדשות המשטרה׳: מפקד גף כטב״ם בראיון על פעילות כלי הטיס ב- 7.10

בראיון לתכנית ״חדשות המשטרה״ מספר מפקד גף כטב״ם במשטרת ישראל רב פקד שמעון מנטאל על על פעילות כלי הטייס הבלתי מאויישים ב-7 באוקטובר שכללה איתור מחבלים חמושים וסיוע לכוחות המשטרה וצה״ל בחיסולם. עוד מספר רפ״ק מנטאל על פעילות הכטב״מים של משטרת ישראל בעבודת היום שנעה בין סיוע באיתור ומעצר מחבלים, מאבק בפשיעה, איתור עברייני תנועה, חיפוש נעדרים ועוד.

בראיון לדובר המשטרה נצ״מ אלי לוי מספר מפקד גף כטב״ם כי בשנת העבודה החולפת נרשמו במשטרה למעלה מ- 10,000 שעות טיסה לכטב״מים. כיום בשורות משטרת ישראל כ- 400 שוטרים ושוטרות המוסמכים להטסת כטב״ם וכ-500 כלי טייס מסוג זה. גף כטב״ם הוא חלק מאגף המבצעים במשטרה.

בהמשך המהדורה: ראיון עם מ״מ מפקד תחנת גולן רב פקד חיים ביטון שהתחנה שלו חולשת על אזור הנושק לגבולות לבנון וסוריה. הראיון התקיים מהנקודה הצפונית ביותר במדינת ישראל, אתר החרמון, שסגור למבקרים בתקופה זו בשל מלחמת ׳חרבות ברזל׳. ״מאז ה-7 באוקטובר אנחנו ברמת דריכות וההערכות גבוה. אנחנו נמצאים בקשר עם כל כוחות הבטחון וכיתות הכוננות ומבצעים תרגולים משותפים, אימונים באופן קבוע ותרגול תרחישים שונים״.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

עוד במהדורה פקד יעל מנצורי מחטיבת הדוברות על מענקי הגיוס החדשים. התכנית ׳חדשות המשטרה׳ מצולמת מאולפן משטרת ישראל בירושלים ומשודרת בכל יום שישי בשעה 10:00 בערוץ היוטיוב של המשטרה.

Back to top button