מבזקיםפוליטי / מדיני

הושבעה מועצת העיר ירושלים ה- 17

ישיבת הפתיחה של מועצת העיר ירושלים ה- 17 והצהרת האמונים של ראש העיר וחברי המועצה התקיימה היום (חמישי) באולם המועצה שבכיכר ספרא. לצד חברי המועצה הנרגשים, השתתפו באירוע ראשי המינהלים בעירייה ובני משפחות הנבחרים. במועצת העיר ירושלים 31 חברי מועצה. מתוכם נבחרו 10 חברי מועצה חדשים, והיא מורכבת מ- 11 סיעות.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "אנו עומדים בפתחן של חמש שנים נוספות, בהן נמשיך לפתח את העיר ירושלים, את המרחב הציבורי שבה, את החינוך, את התרבות ואת כל תחומי החיים. נמשיך לחזק ולטפח את הרוח הירושלמית, המהווה גשר בין האוכלוסיות השונות החיות בעיר ולייצג נאמנה את כלל תושבי העיר."

להלן פירוט הסיעות, שמות העומדים בראש כל סיעה וחברי הסיעות הנבחרים: סיעת ירושלים אחת, בראשות משה ליאון – עם 2 מנדטים וחברים בה: משה ליאון, רונית חודג'ייב. סיעת דגל התורה, בראשות אליעזר ראוכברגר – עם 6 מנדטים וחברים בה: אליעזר ראוכברגר, ישראל קלרמן, משה גורא, דוד בלומנשטוק, אלחנן גרוסבוים, דוד זוהר.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

סיעת ש"ס, בראשות צביקה כהן – עם 6 מנדטים וחברים בה: צביקה כהן, חיים כהן, שמואל מרציאנו, צביקה אסולין, אריאל גולן, יוסף מועלם. סיעת האיחוד הירושלמי, בראשות יוסי חביליו – עם 4 מנדטים וחברים בה: יוסי חביליו, יעלה ביטון דה-לנגה, לורה ורטון, יונתן פולק.

סיעת אגודת ישראל בראשות יצחק ברים – עם 3 מנדטים וחברים בה: יצחק ברים, יוחנן ויצמן, מיכאל הלברשטאם. סיעת התעוררות בראשות אדיר שוורץ – עם 3 מנדטים וחברים בה: אדיר שוורץ, מרים סלע, אריאל בזיז. סיעת הבית היהודי בראשות חגית משה – עם 2 מנדטים וחברים בה: חגית משה, יהודה פרוידיגר.

סיעת מאוחדים בראשות אריה קינג – עם 2 מנדטים וחברים בה: אריה קינג, דור לוי. סיעת הליכוד בראשות יעל ענתבי – עם מנדט אחד וחברה בה: יעל ענתבי. סיעת נעם בראשות אלדד רבינוביץ' – עם מנדט אחד וחבר בה: אלדד רבינוביץ'. סיעת בני תורה בראשות חיים אפשטיין – עם מנדט אחד וחבר בה: חיים אפשטיין.

חברי המועצה החדשים הם רונית חודג'ייב מסיעת ירושלים אחת, יוסף מועלם מסיעת ש"ס, יעלה ביטון דה-לנגה ויונתן פלג – פולק מהאיחוד הירושלמי, מרים סלע ואריאל בזיז מהתעוררות, דור לוי ממאוחדים, יעל ענתבי מהליכוד, אלדד רבינוביץ' מנעם, יצחק ברים מאגודת ישראל.

צילום – ארנון בוסאני
 מועצת העיר ירושלים ה-17
צילום – ארנון בוסאני
 מועצת העיר ירושלים ה-17
צילום – ארנון בוסאני

Back to top button