מבזקיםפנאי

ילדי אשקלון ממשיכים את יום המעשים הטובים

שבוע לאחר יום המעשים הטובים ממשיכים תלמידי העיר אשקלון לעשות טוב למען האחר והסביבה. בשבוע שעבר, ציינו את יום המעשים הטובים ובשל מזג האוויר הסוער חלק מהפעילויות נדחו והתקיימו ביום שלישי.

מאות התלמידות והתלמידים לקחו חלק במגוון מגוון פעילויות במספר מוקדים ברחבי העיר, ביניהן: תלמידי אורט אפרידר שהגיעו לגן החינוך המיוחד וקיימו פעילויות שונות של סדנת עץ, צבע וחומר, הכנת אדניות ופעילויות עם הילדים; תלמידי מקיף ד' התנדבו בבית האבות הלפרין וביצעו יחד עם התושבים הוותיקים פעילויות יצירה ואף צביעה משותפת של קיר מיוחד במתחם.

בחוף דלילה בוצעה פעילות מסננים חול יחד עם תלמידים מבתי הספר מקיף ז' ומקיף ד' בשיתוף החברה להגנת הטבע. פעילות השיא התקיימה בהשתתפותם של מאות תלמידים שהגיעו לחוף 'דלילה' וקיימו, בשיתוף רוח טובה, פעילות מרגשת של הפרחת עפיפונים למען חזרתם של החטופות והחטופים במעמד בית ספר עיר היין היסודי, בית יחזקאל, מקיף ז' חמ"ד, אגמים ומדעים. תלמידי רונסון ואמית טכנולוגי הגיעו למרכז הקליטה כלניות וטיפחו את הגינה הקהילתית של המרכז ולאורך רחוב ביאליק תלמידי מקיף ד' ותלמידי אורט אפרידר ביצעו עבודות גינון ושתילה.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

ראש העיר תומר גלאם אמר: ״תלמידי העיר ובני הנוער שלנו מתמקדים בעשיית הטוב במשך כל השנה והשיא בשורת הפעילויות של יום מעשים טובים. מגיעים לכל קהילה, תורמים לכל אוכלוסייה ובעיקר לא משאירים אף אחד מאחור. יישר כוח לכל השותפים ולכל העושים במלאכה״.

אשקלון - מעשים - טובים
צילום: אלדד עובדיה.
אשקלון - מעשים - טובים
צילום: אלדד עובדיה.
אשקלון - מעשים - טובים
צילום: אלדד עובדיה.

Back to top button