הוריו של עומר דץ ז"ל, אורנה ומשה, הסכימו לתרומת איברים – להצלת חיים. קרניות עיניו של עומר הונצלו ויושתלו בחולים הממתינים למאור עיניים. כך הודיע הבוקר (ראשון) המרכז הלאומי להשתלות.
עומר ז"ל בן ה-30, בנם הבכור של משה ואורנה, נפטר ביום חמישי לאחר שלקה בהתקף אפילפסיה. משפחתו מסרה בהודעה לתקשורת: "בננו הבכור עומר דץ נמצא היום מת מהתקף של אפילפסיה. ההלם והכאב קשים מנשוא, נודה לכם על התחשבות באבלנו הפרטי. תודה, משפחת דץ."
![עומר דץ ז"ל](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/03/תמונה-של-WhatsApp-2024-03-21-בשעה-19.15.14_2403b876.jpg?resize=500%2C381&ssl=1)