שגריר דנמרק בישראל, ת'ומאס וינקלר הגיע היום (שלישי) לביקור סולידריות במוקד הלאומי של מגן דוד אדום בקריית אונו. השגריר שמע על פעילות צוותי מד"א במהלך המלחמה, בגזרה הצפונית והדרומית, והתרשם מהטכנולוגיות בהן משתמשים במוקד לצורך מענה לשיחות חירום.
![שגריר - דנמרק - מד"א](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/03/WhatsApp-Image-2024-03-12-at-16.58.26-1.jpeg?resize=500%2C282&ssl=1)
![שגריר - דנמרק - מד"א](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/03/WhatsApp-Image-2024-03-12-at-16.58.26.jpeg?resize=500%2C282&ssl=1)
שגריר דנמרק בישראל, ת'ומאס וינקלר הגיע היום (שלישי) לביקור סולידריות במוקד הלאומי של מגן דוד אדום בקריית אונו. השגריר שמע על פעילות צוותי מד"א במהלך המלחמה, בגזרה הצפונית והדרומית, והתרשם מהטכנולוגיות בהן משתמשים במוקד לצורך מענה לשיחות חירום.