בעקבות האירוע בו ביזו אוהדי סכנין את ההמנון וקיללו את שחקן הכדורגל מנשה זלקה קפטן הפועל חדרה, סגן יו"ר הכנסת חה"כ משה סולומון פירסם היום (שני) פוסט ברשתות החברתיות ובו כתב: "מנשה זלקה הוא דמות לחיקוי לנוער במדינת ישראל. אדם צנוע וכישרוני, שבעבודה קשה ובמנהיגות שקטה הצליח ובענק כקפטן הפועל חדרה. כמי שגדל על ערכים דומים, מנשה עבורי הוא הרבה יותר מאדם מיוחד, הוא סמל! סמל לבני הקהילה האתיופית, סמל לנוער, סמל למסירות, סמל הישראלי היפה. מי שחפץ בהמשך קיומה של המדינה הציונית לא יכול להתעלם מביזוי סמל שכזה. אם הקבוצה מסכנין לא מסוגלת לכבד סמלים של מדינת ישראל, היא פשוט לא תהיה בליגה".
קרא את הבא
מבזקים
27 ביולי 2024
רוכב אופנוע בן 25 נפגע מרכב בחיפה, מצבו בינוני
מבזקים
27 ביולי 2024
אזעקה נשמעה במטולה
מבזקים
27 ביולי 2024
גבר בן 30 נפצע קשה באירוע אלימות במועצה אזורית גזר
27 ביולי 2024
צה״ל תקף מתחם פיקוד ושליטה של חמאס שהוסווה בבית ספר
27 ביולי 2024
רוכב אופנוע בן 25 נפגע מרכב בחיפה, מצבו בינוני
27 ביולי 2024
אזעקה נשמעה במטולה
27 ביולי 2024
אזהרה חמורה: השירות המטאורולוגי מתריע מפני טביעה בים
27 ביולי 2024