מבזקיםצבא וביטחון
שימו לב: תרגיל אימון של צה"ל נערך במכבים – רעות
תושבי מכבים-רעות שימו לב. הערב (שלישי) במהלך השעות הקרובות יתקיים תרגיל אימון של צה"ל באזור מכבים – רעות. בשל התרגיל תורגש באזור נוכחות גבוהה של חיילים וכלי רכב צבאיים.
![תרגיל צבאי - צבא ארה"ב - שייטת](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/07/WhatsApp_Image_2023-07-27_at_15.43.09_1.jpg?resize=500%2C334&ssl=1)
תושבי מכבים-רעות שימו לב. הערב (שלישי) במהלך השעות הקרובות יתקיים תרגיל אימון של צה"ל באזור מכבים – רעות. בשל התרגיל תורגש באזור נוכחות גבוהה של חיילים וכלי רכב צבאיים.