חדשות הארץמבזקים

עשרות שוטרים וחיילים בשטח: נוכחות המשטרה בפתיחת הלימודים בשדרות

ההערכות המחוז הדרומי של משטרת ישראל לפתיחת הלימודים בעיר שדרות: עשרות שוטרים וחיילי צה"ל פרוסים ברחבי העיר בכדי לתת ביטחון לתלמידים שחזרו הבוקר ללימודים בעיר. לאחר הכנות מקדימות של שוטרי תחנת שדרות יחד עם צה"ל והרשות המקומית, פועלים משעות הבוקר המוקדמות כוחות משטרה וצה"ל ברחבי העיר במטרה לתת ביטחון לתלמידים ולתושבים. כ-60% מתלמידי בתי הספר חזרו הבוקר ללימודים, מפקד מחוז הדרום, ניצב אמיר כהן יחד עם ממ"ר לכיש, נצ"מ רועי ולדמן ומפקד התחנה, סנ"צ דביר ארובס ביקרו הבוקר במוסדות החינוך בשדרות.

מפקד מחוז הדרום, ניצב אמיר כהן אמר לתלמידי שדרות במהלך הביקור: "באנו לברך אתכם להגיד לכם שכל הכבוד שחזרתם, זה כיף לחזור לחברים ולחדר בבית.
לידור שלומדת איתכם, אבא שלה אדיר שלמה ז"ל נפל בקרב בהגנה על העיר שדרות נלחם והציל מאות אנשים ושילם בחייו, תקבלו אותה באהבה היא תחזור בימים הקרובים. גם אנחנו מחבקים את כל המשפחות של השוטרים שנפלו ונפצעו. הכי כיף לראות אתכם ומקווה שנראה את הכיתה מלאה. אני רוצה להביע הערכה מאוד גדולה למערכת החינוך בשדרות זה לא מובן מאליו שכל המורים חזרו זה מראה כמה הם אוהבים אתכם התלמידים. תלמדו טוב ומי יודע אולי תתגייסו בעתיד למשטרת ישראל. תודה רבה לכם שיהיה בהצלחה".

שדרות - פתיחת לימודים
צילום: דוברות המשטרה
שדרות - פתיחת לימודים
צילום: דוברות המשטרה
שדרות - פתיחת לימודים
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
Back to top button