חדשות הארץמבזקים

חיים חדשים מתוך הכאב: בעלה נפל בקרב, היום היא ילדה בן

מיתר אליהו, אלמנתו של רס"ל (מיל') ידידיה אליהו הי"ד, שנפל בקרבות בעזה בתחילת חודש נובמבר, ילדה בסוף השבוע במרכז רפואי מאיר בן שלישי, אח לשתי בנות.

את מיתר ליוו לאורך ההריון המיילדת סמדר שלומוביץ ממרכז רפואי מאיר והמיילדת אודליה בשארי המתגוררת בסמוך למיתר, מטעם תוכנית "לצידך" לליווי אלמנות בהריון של ארגון אלמנות ויתומי צה"ל, משרד הביטחון וארגון המיילדות בישראל.

"הייתי אצל חברים בסעודת שבת והתחלתי להרגיש שהצירים מתחזקים", משתפת מיתר, "אמנם כבר היו מספר פעמים לפני שחשבתי שהגיע הרגע, אבל בערב שבת הבנתי שזה הדבר האמיתי והתקשרתי מיד לסמדר ולאודליה. אודליה הקפיצה אותי לבית החולים וסמדר פגשה אותנו שם. התכנון שלי היה ללדת בלידת מים, כפי שילדתי את בתי השנייה ולשמחתי בעזרת המיילדות המדהימות שעטפו אותי והצוות המקצועי והמיוחד במאיר גם הפעם זה קרה והבן שלנו יצא לאוויר העולם בלידה מרגשת במיוחד. סמדר ואודליה המשיכו להיות איתי במהלך הסופש וזה היה מחזק עד מאוד.
ידידיה היה מי שליווה אותי בכל הלידות שלי", אומרת מיתר, "אולי מזל שלידה היא דבר שלוקח את כל תשומת הלב כי לרגע הצלחתי לחשוב באותם רגעים גם על דברים אחרים. אני מודה לאל שהספקנו לבנות את המשפחה שלנו לפני שנפרדנו ואני אהיה חזקה לבנות שלנו ולבננו הקטן".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

מיתר, אחות בעצמה במחלקה פנימית ה' במרכז רפואי מאיר מקבוצת כללית, ממשיכה להיות עטופה על ידי הצוותים במאיר בחדרי הלידה, ביולדות ג' וחבריה לעבודה מהמחלקה, המחזקים אותה ברגעים אלו.

מיתר אליהו - חרבות ברזל
צילום: דוברות מרכז רפואי מאיר מקבוצת כללית
מיתר אליהו - חרבות ברזל
צילום: דוברות מרכז רפואי מאיר מקבוצת כללית

תגובה אחת

Back to top button