חדשות הארץמבזקים
פעילי תנועת צו 9: ממשיכים לחסום את משאיות הסיוע לעזה
ברקע הדיווחים על הלחץ המופעל על ממשלת ישראל להגברת הסיוע ההומניטרי לרצועת עזה, גם היום (חמישי) החל משעות הבוקר המוקדמות פעילי תנועת צו 9 ובני משפחות חטופים עושים את דרכם למעברים כרם שלום וניצנה במטרה לחסום בגופם את המשאיות שמגיעות לחמאס. בנוסף מאות פעילים נוספים עושים את דרכם למעברים מכל רחבי הארץ: "המשאיות האלה הם אספקה וחמצן לסינואר. שום סיוע לא עובר עד שאחרון החטופים חוזר". מסרו פעילי תנועת צו 9.
![צו 9 - פעילים](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-29-at-10.01.17.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)