מבזקיםמשפטי/פלילי

סכסוך על רקע סמים: פוענח רצח ניסים כרסי ז"ל

המשטרה הודיעה היום (רביעי) כי היא פיענחה את רצח ניסים כרסי ז"ל ביומה האחרון של שנת 2023. ראשיתה של חקירת המשטרה באירוע אלימות שאירע ברחוב ארגמן באשקלון בתאריך 31.12.23, שם אותר המנוח כבן ה 24 ע"י עובר אורח כשעל גופו סימני אלימות, והוא פונה לבית החולים ברזילי בו טופל כשהוא במצב אנוש עד לקביעת מותו.

החקירה הוטלה על היחידה המרכזית בלכיש של המחוז הדרומי, ונוהלה בשיתוף עם תחנת אשקלון ומז"פ לכיש, תוך ביצוע מגוון רחב של פעולות חקירה ואיסוף ראיות וממצאים, שהובילו לפריצת הדרך ולמעצר החשוד המרכזי ברצח, תושב אשקלון כבן 24. בנוסף אותרו ונחקרו מעורבים וחשודים נוספים, ששוחררו בתנאים מגבילים.

עם התקדמות החקירה, עלה החשד כי בליל האירוע, נפגשו החשוד והמנוח ברחוב הארגמן באשקלון על רקע סכסוך פלילי בתחום הסמים, שם התפתח ביניהם עימות שבמהלכו לפי החשד דקר החשוד את המנוח ופצע אותו באורח אנוש, דבר שכאמור הוביל למותו. לאחר גיבוש התשתית הראייתית ע"י חוקרי הימ"ר והעברת התיק וממצאיו לידי פרקליטות מחוז דרום, הוגשה אתמול הצהרת תובע נגד החשוד ומעצרו הוארך עד לתאריך 1.3.24, בו צפוי נגדו כתב האישום ולצדו בקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח