מבזקיםפוליטי / מדיני

מתחיל את הקדנציה השלישית: ניצחון מוחץ לראש מועצת שומרון יוסי דגן

ניצחון מוחץ בשומרון ליוסי דגן. 80% מהבוחרים בחרו בראש מועצת שומרון לכהונה השלישית שלו מה שמעיד על אמון גבוה מאוד של הבוחרים. ככל הנראה אחד מראשי הרשויות עם אחוזי ההצבעה הגבוהים ביותר בארץ לטובתם.

יוסי דגן ראש מועצת שומרון הודה לבוחרים על האמון הגדול בו ואמר: "אני מודה לתושבי השומרון היקרים האהובים עלי על האמון הגדול. מקבל את השליחות המחודשת בחרדת קודש. האמון הגדול מהתושבים, מהנהגות הישובים, מראה את השותפות המלאה של כולנו בבניין השומרון – לב ארץ ישראל."

דגן הוסיף כי "החיבוק הזה נותן כח. זה היופי של השומרון, מועצה שיש בה גם את סלעית וגם את אלון מורה באותה מועצה. מועצה שבה 60% דתיים ו 40% שאינם דתיים, עם מגוון רחב של דעות והשקפות – ומתוך כך בונים באחדות את ארץ ישראל, חוד החנית של הציונות. אני מודה לכל התושבות והתושבים על התמיכה. אמשיך להיות ראש המועצה של כולם. אלה שבחרו בי ואלה שלא בחרו בי, נעבוד יחד מתוך אמונה, באמון, במקצועיות ובחברות. פנינו לעתיד טוב יותר לעם ישראל ולתושבי השומרון היקרים. משימת העל שלנו היא להגיע למיליון תושבים בשומרון. אנחנו נגיע לכך בע"ה, נחזק את מהפיכת הכבישים, נחזק את מערכת החינוך בשומרון ונוציא לפועל את תוכנית החומש לחינוך, נחזק את התשתיות, ננצח במערכה על שטחי C, נקים בע"ה ישובים חדשים. שומרון אחד עם ישראל אחד. יחד בע"ה ננצח!"

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

דגן ניצח את תמיר בן שלומי שהתמודד מולו. כאמור ברוב מוחץ, עם 80% מהקולות.

יוסי דגן - בחירות קלפי - ראש מועצת שומרון
צילום: רועי חדי
יוסי דגן - ראש מועצת שומרון
צילום: נעמה שטרן

Back to top button