מבזקיםמשפטי/פלילי
בן 25 נפצע קשה באירוע אלימות בג׳סר א זרקא
גבר כבן 25 נפצע לפני זמן קצר (שלישי) באירוע אלימות בג'סר א זרקא. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים הלל יפה במצב קשה, עם פציעה חודרת. פראמדיקית מד"א הגר רבינוביץ סיפרה: "ראינו את הגבר כשהוא מעורפל הכרה וסובל מפציעה חודרת ומדממת. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשמצבו קשה".
![מד"א דן - אירוע אלימות](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/05/79c2e931-c972-443f-8bfe-c88846d9fc4e.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)