מבזקיםצבא וביטחון
כ-30 אלף לוחמים וחיילים בסדיר ובמילואים הצביעו עד כה
הבחירות לרשויות המקומיות בצה"ל נמשכו לאורך כל השבוע ויגיעו לשיאן היום (שלישי) ביום הבחירות המרכזי. באזורי הלחימה ובבסיסי צה"ל הצביעו עד כה כ-30 אלף לוחמים וחיילים בסדיר ובמילואים.
צה״ל פתח כ-570 קלפיות במספר מיקומים לרבות באזורי הלחימה. כשליש מהקלפיות בצה"ל הינן קלפיות שנפתחו להצבעה מוקדמת ברצועת עזה, בגבול הצפון ובאיו״ש. כלל החיילים החלו להצביע מהשעה 08:00 בבוקר ויוכלו להצביע עד הערב לא יאוחר מהשעה 21:00, בהתאם לצרכים המבצעיים.
בנוסף, קלפיות ניידות ייעודיות תפעלנה בין המוצבים, כיפות ברזל וכיתות הכוננות בישובים על מנת להגיע לכלל כוחות צה"ל ולתת להם לממש את זכות ההצבעה שלהם.
![בחירות - צה"ל - קלפי צבאית - רשות מקומית](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp_Image_2024-02-26_at_16.00.11.jpeg?resize=500%2C465&ssl=1)