מבזקיםמשפטי/פלילי

כתב אישום לבן 29 מנהריה: ״קורבנות מכל המדינה נעקצו בשיטה דומה״

במשטרת המחוז הצפוני התקבלו בשבועות האחרונים תלונות ממספר אזרחים על כך שנעקצו על ידי חשוד בשם אוראל בן חמו בן 29 תושב נהריה, לאחר שהגיע אליהם בעקבות פרסומי מוצרי יד שניה ברשתות. במסגרת החקירה עלה דפוס פעולה חוזר בו לאחר פגישתו של אוראל עם הקורבנות, הוא הציג להם מסמך מזוייף של העברה בנקאית ולאחר שמסרו לו את המוצר התברר כי הכסף לא נכנס לחשבון ואוראל נעלם עם הרכוש.

במסגרת החקירה, בתאריך 01/02/24, עצרו שוטרי המחוז הצפוני את אוראל ופנו לציבור דרך אמצעי התקשורת לשם איתור קורבנות נוספים. בזכות הפרסומים השונים, הגיעו החוקרים ל- 23 קורבנות שנעקצו בדפוס פעולה דומה מהם השיג אוראל במרמה רחפנים, מצלמות, טאבלטים, פלאפונים ועוד.

עם סיום שלב החקירה צפויה מחר (שני) פרקליטות מחוז חיפה להגיש כנגדו כתב אישום עם בקשה למעצר עד תום ההליכים בבית משפט המחוזי בחיפה בגין 23 מקרים שונים.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

פקד אמיר אלדר- קצין חקירות בתחנת כרמיאל: "ניהלנו חקירה מאומצת שהחלה עוד לפני מעצרו של החשוד. במסגרת החקירה הגענו לקורבנות מכל המדינה שנעקצו על ידי החשוד בשיטה דומה. אנחנו מזהים שמדובר בתופעה שחוזרת על עצמה לא מעט ואני ממליץ לכל אדם שמבצע עסקה מסוג זה שלא ימסור מוצר ללא יכולת בדיקה של קבלת הכסף באופן מיידי."

הונאה - עקיצה  - אוראל בן חמו
צילום: דוברות המשטרה
הונאה - עקיצה
צילום: דוברות המשטרה
הונאה - עקיצה
צילום: דוברות המשטרה

Back to top button