חדשות הארץמבזקים

תל אביב: משפחות חטופים חסמו את נתיבי איילון – צפו בתיעוד

משפחות חטופים החלו לפני זמן קצר (שישי) בחסימת נתיבי איילון צפון בסמוך למחלף השלום. המשפחות מקיימות במקום קבלת שבת וסביב שולחן השבת הוצבו מספר כיסאות ריקים למען 134 החטופים המוחזקים מזה 140 ימים בשבי חמאס.סביב השולחן יושבים בני המשפחות: קלדרון, מצגר, מונדר, פלטי-קציר ואור, והם מלווים בפעילים למען שחרור החטופים. מהמשטרה נמסר כי נחסם לתנועה כביש 20 נתיבי איילון, מחלף לה גווארדיה לצפון, בעקבות מוחים הנמצאים על הכביש. התנועה מופנית לדרך חלופית.

במקום הוצבו על ידי המשפחות שלטים ועליהם הכיתוב: "מה אם זאת הייתה המשפחה שלך? זו לא שבת בלעדיהם", ו- "רק מאבק יחזיר את החטופים". בעקבות הדיווחים על התקדמות במגעים לעסקה ולאור ההתבטאויות המבישות של שר האוצר ושל חברים נוספים בממשלה נגד עסקה, דורשות המשפחות מראש הממשלה, בנימין נתניהו, להתעלם משיקולים פוליטיים ולעשות הכל כדי שתהיה זו השבת האחרונה ללא החטופים ולהביא לעסקה. המשפחות קוראות לציבור להצטרף אליהן למאבק ולהפעיל כל לחץ אפשרי על ראש הממשלה לקבל את ההחלטה.

מהמשפחות נמסר: "אין ניצחון בלי החזרת החטופים והזמן של החטופים בשבי נגמר. אם לא תהיה עסקה עכשיו נקבל חזרה 134 גופות. נתניהו הפקיר אותם ב7 באוקטובר והוא חייב להתעלות מעל לכל שיקול פוליטי, להתעלם מסמוטריץ ובן גביר ולמלא את חובתו המוסרית להחזיר אותם הביתה. אם לא תהיה עסקה עכשיו זה הזמן של כל מי שרוצה את החטופים בבית להצטרף אלינו ולשבש את המדינה. רק מאבק יחזיר את החטופים".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
משפחות - חטופים - חסימה - איילון
צילום: משפחות חטופים
משפחות - חטופים - חסימה - איילון
צילום: משפחות חטופים
משפחות - חטופים - חסימה - איילון
צילום: משפחות חטופים
צילום: משפחות חטופים
צילום: משפחות חטופים

Back to top button