חדשות הארץמבזקים

הלילה הדרמטי בתנועת צו 9: הפעילים הפתיעו את משאיות הסיוע לחמאס

מאות פעילי תנועת צו 9 מכל רחבי הארץ הוקפצו הבוקר (שישי) בהודעת חירום ועושים כעת את דרכם למעברים על מנת לחסום את משאיות הסיוע והאספקה שמגיעות הישר לידיים של חמאס. "אף סיוע לא עובר עד שאחרון החטופים חוזר." הדגישו.

בתנועת צו 9 מספרים על הלילה הדרמטי. "אמש דווח שבעקבות המחאה העממית אף משאית אספקה לא עברה לתוך רצועת עזה. בתנועת צו 9 עדכנו את הפעילים שאין צורך להגיע בשישי למעבר כיוון שלא מתוכנן מעבר סחורות. מעט לפני חצות התקבלה הודעת עדכון פנימית שברשות המעברים הוחלט על גיוס בהול של עובדים כדי לנצל את ביטול הגעתם של פעילי תנועת צו 9. על אף השעה המאוחרת הקפיצו בתנועה את הפעילים וקראו להם להגיע בגיוס חירום."

"הודעת חירום. שימו לב! בעקבות ההודעה שלנו שמחר אנחנו שומרים כוחות ואין צורך להגיע, הוחלט באופן בהול ברשות המעברים לנצל את זה ולהעביר כמה שיותר משאיות לארגון הטרור הרצחני חמאס. אם לא נהיה שם – המשאיות בדרך למחבלי הנוחב'ה. התייצבות חובה! אי אפשר לעמוד מהצד למען החיילים ובשביל החטופים." נכתב בהודעת החירום שהופצה סמוך לחצות.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

כאמור, על אף ההתראה הקצרה, הבוקר התייצבו הפעילים ומאות נוספים עוד בדרך ובשעה זו הם מתחילים את הנסיעה וניסיונות הפריצה דרך השדות וכבישים עוקפים עד למעבר.

פעילי תנועת צו 9
צילום: תנועת צו 9

Back to top button