מבזקיםמשפטי/פלילי
המאבק בפשע בנתניה: שני תושבי העיר נעצרו עם עשרות אלפי שקלים במזומן
שוטרי תחנת נתניה פעלו אתמול (רביעי) באופן יזום כנגד הפשיעה החמורה בעיר. במהלך הפעילות זיהו השוטרים 2 חשודים ולאחר מרדף רגלי קצר עצרו אותם. מבדיקת פרטיהם עלה כי אחד מהם – תושב העיר בשנות ה 30 לחייו אינו מתייצב לריצוי עונשו בכלא הדרים מזה זמן רב.
בחיפוש שביצעו השוטרים נתפס ברשותם סכום כסף במזומן וכסף זר המוערך בסה"כ ב 130,000 ₪. בנוסף תפסו השוטרים חומר החשוד כסם מסוג קריסטל ופגיון. החשוד הועבר לרשויות שב"ס לריצוי עונשו והחקירה נגדו נמשכת.
החשוד השני – תושב נתניה כבן 37 נכלא בתום חקירתו והיום הוארך מעצרו עד מחר. כמו כן ביצעו השוטרים מבצע תנועה בעיר במהלכו רשמו כ 30 דו"חות בגין עבירות תנועה שונות בדגש על אי מתן זכות קדימה, אי ציות לתמרורים ואי חגירת ילד.
![כסף מזומן - פשע](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-22-at-12.09.51.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)