רשות המים מעדכנת הבוקר (חמישי) על עלייה נוספת של שני סנטימטרים במפלס הכינרת ביממה האחרונה. על פי נתוני המדידה מפלס הכנרת עומד כעת על 209.80-, מטר בלבד מהקו האדום העליון. הספיקה בירדן: 36 מק/שנ'.
![הכינרת - כנרת](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-22-at-07.42.45.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
צילום: תמי נחמיה, איגוד ערים כינרת
רשות המים מעדכנת הבוקר (חמישי) על עלייה נוספת של שני סנטימטרים במפלס הכינרת ביממה האחרונה. על פי נתוני המדידה מפלס הכנרת עומד כעת על 209.80-, מטר בלבד מהקו האדום העליון. הספיקה בירדן: 36 מק/שנ'.