בשורות טובות: לפני זמן קצר (שלישי) נודע כי החייל בן – 20 שנפצע באורח קשה בחודש שעבר בפיגוע דריסה שהיה סמוך לבסיס חיל הים בשכונת בת גלים בחיפה, שוחרר היום מאישפוז בבית החולים רמב"ם בעיר והועבר להמשך שיקום.
![רמב"ם - חיפה -](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-20-at-17.16.09.jpeg?resize=500%2C282&ssl=1)
בשורות טובות: לפני זמן קצר (שלישי) נודע כי החייל בן – 20 שנפצע באורח קשה בחודש שעבר בפיגוע דריסה שהיה סמוך לבסיס חיל הים בשכונת בת גלים בחיפה, שוחרר היום מאישפוז בבית החולים רמב"ם בעיר והועבר להמשך שיקום.
ישתבח הבורא
מלך מלכי המלכים
תודה לך אבא