חדשות הארץמבזקים

לקראת משחק העונה באיצטדיון סמי עופר בחיפה – כל ההנחיות לאוהדים

משטרת ישראל נערכת למשחק העונה בכדורגל שיתקיים הערב (שני) בין הקבוצות מכבי חיפה ומכבי תל אביב באצטדיון סמי עופר בחיפה. במסגרת ההיערכות יתפרסו משעות אחר הצהריים מאות שוטרים, סדרנים ומאבטחים, באזור האצטדיון, ויפעלו לשמירה על הסדר והביטחון, לאבטחת הקהל ויכווינו את התנועה באזור.

בנוסף תציב המשטרה שוטרים גלויים וסמויים לשמירת החוק והסדר, ותפעל נגד כל מעשה אלימות או הפרת הסדר הציבורי בתחומי האצטדיון ומחוצה לו. לצד זאת, נערכת המשטרה במעגלי אבטחה ושיטור רחבים מחוץ לאצטדיון, על מנת למנוע ולטפל באירועים חריגים מכל סוג שהם.פתיחת שערי האצטדיון לקהל – החל מהשעה 18:30 צפויים להיפתח שערי האצטדיון לקהל האוהדים. עקב הבידוק הצפוי בשערי הכניסה, מומלץ להקדים את ההגעה לאצטדיון טרם תחילת המשחק.

להלן דגשים והנחיות לציבור האוהדים: חל איסור מוחלט על הפעלת רחפנים במהלך המשחק, לא תותר הכנסת אלכוהול למקום ולא תותר כניסת אוהדים שיהיו תחת השפעת אלכוהול, לא תותר כניסה עם נשק לתחומי האצטדיון, הכנסת ציוד עידוד מותנית באישור המשטרה בלבד, חל איסור מוחלט על הכנסת אבוקות ואמצעי פירוטכניקה אחרים, מדובר באמצעים מסוכנים ותבוצע בנושא זה אכיפה, מעבר קהל בין שערים ואי ציות להנחיות הסדרנים או השוטרים המוצבים במקום – מהווה עבירה על החוק ויטופל בהתאם.

אצטדיון סמי עופר - חיפה - לילה - כדורגל
צילום: חדשות מבזק לייב
Back to top button