מבזקיםמשפטי/פלילי

שוטרי מחוז ירושלים נאבקים בגנבי הרכב – תיעוד

פלסטיני תושב יהודה ושומרון ללא אישורי שהייה וללא רשיון נהיגה, גנב רכב משכונה בצפון ירושלים, נעצר על ידי שוטרי מחוז ירושלים והיום (שני) הוגש נגדו כתב אישום על ידי יחידת התביעות המשטרתית. במקרה נוסף שאירע אמש, שוטרי מחוז ירושלים סיכלו גניבת רכב בעיר ועצרו חשוד במעשה

נחישותם של שוטרי תחנת שפט במחוז ירושלים, הובילה לפני כשבוע למעצרו של הנאשם, בן 20, פלסטיני ללא אישורי שהייה, שגנב רכב מצפון העיר זמן קצר קודם למעצרו. בעקבות דיווח שהתקבל במוקד המשטרה אודות גניבת הרכב מצפון ירושלים, שוטרי תחנת שפט ביצעו חסימה, זיהו את הרכב, ובעת שסימנו לנהג לעצור הוא המשיך בנסיעה ועלה על רגלו של אחד השוטרים, עד שהרכב נעצר. כתוצאה מכך, השוטר נפגע באורח קל ברגלו, והנאשם נעצר על ידי השוטרים והועבר לחקירה בתחנת שפט.

גניבת הרכב סוכלה על ידי השוטרים, ועם סיום חקירת הנאשם וביסוס תשתית ראייתית, היום הוגש כנגדו כתב אישום על ידי יחידת התביעות המשטרתית של מחוז ירושלים. במקרה נוסף, אמש בפעילות יזומה של שוטרי מחוז ירושלים מתחנות לב הבירה ושפט יחד עם לוחמי מג"ב, בעקבות דיווח שהתקבל במוקד המשטרה, זיהו השוטרים רכב שהתקרב למעבר מחנה פליטים שועפאט ועורר את חשדם.

בעת שנהג הרכב הבחין בשוטרים, הוא ביצע עקיפה לניידת המשטרתית תוך שכמעט התנגש בה, עד שנעצר. נהג הרכב החשוד בן 18, פלסטיני תושב יהודה ושומרון ללא רשיון נהיגה, נעצר על ידי השוטרים והועבר לחקירה בתחנת לב הבירה. גם גניבה זו סוכלה על ידי השוטרים והחשוד שנעצר יובא במהלך היום לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט.

גנב - רכב - ירושלים
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
Back to top button