חדשות הארץמבזקים

הזמר עידן עמדי: הגוף והנפש נפגעו – אבל אשוב לשיר וגם להילחם

הזמר עידן עמדי, שנפצע באורח קשה בקרב רצועת עזה בתחילת החודש ולאחרונה התאושש מפציעתו הקשה סיפר היום (חמישי) במסיבת עיתונאים שערך בבית החולים שיבא תל השומר שם הוא מאושפז: "לא יודע איך להיפרד מהחברים שנהרגו. אני מצטער שלא עמדתי במשימה שלי כמפקד לשמור על חיי החיילים שלי. הגוף והנפש נפגעו – אבל אשוב לשיר וגם להילחם".

עמדי סיפר עוד: "הגעתי לכאן שרוף ומפויח, למרבה האירוניה הייתי בלתי ניתן לזיהוי. על הצג נכתב אלמוני. עלינו לקבל שיש דברים שכנראה לא ישובו להיות כבעבר. הפציעות אינן רק פיזיות אלא גם נפשיות. במהלך הקרבות איבדנו אחים לנשק".

עידן עמדי שנפצע קשה בקרבות ברצועת עזה ב-8 בינואר השתחרר מבית החולים היום לשיקום. בדבריו לראשונה מול התקשורת פתח ואמר שליבו עם טובי בנינו שנפלו ומשפחותיהם שאיבדו את היקר להם מכל. אלה שבמותם ציוו לנו את החיים: "בתור אחד שמכיר את האובדן מקרוב אני יודע שאין מילים שינחמו את הלב, הבנים והבנות שלכם הם הגיבורים שלי עד סוף ימי. הגעתי לבית החולים שיבא תל השומר בלתי ניתן לזיהוי, אלמוני, בן, 22".

עמדי הדגיש: "חשוב לי שעם ישראל ידע שהוא זכה בצוותים הרפואיים הטובים ביותר, הסיבה שאני כאן היא ההבנה שהפכתי לשליח של כל אותם פצועים, שכמותם גם אני זקוק לתהליך שיקום ארוך, עצם זה שאני ניצב כאן היום זה נס. עוד אספר את הסיפור המלא, כעת אני מתמקד בשיקום ובדאגה לעם ישראל. יש לנו משימה כאומה לא להתפרק, לדבר טוב ולעשות טוב אין משימה חשובה מזו. רק ביחד ננצח".

עידן עמדי - תל השומר
צילום ערן לם
עידן עמדי - תל השומר
צילום ערן לם
עידן עמדי - תל השומר
עידן עמדי – תל השומר
עידן עמדי - הרצי הלוי -
צילום: דובר צה"ל
Back to top button