מבזקיםצבא וביטחון

ראש הממשלה לחניכי קורס מ"פ: "הציפייה העיקרית שלי היא ניצחון מוחלט״

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר היום (שלישי) בלשאביית אליקים, אחת מתחנות האימונים של קורס המ"פים, שם נפגש עם חניכי הקורס, חלקם בסדיר וחלקם במילואים.

ראש הממשלה נתניהו לחניכי קורס מ"פ: "הציפייה העיקרית שלי זה ניצחון מוחלט. לא פחות מזה. אין תחליף לניצחון. אני שומע באולפנים, פרשנים וכל מיני זה מסבירנים "אי אפשר" ו-"לא צריך". אפשר, צריך וגם אין לנו ברירה אחרת. ניצחון מוחלט. המפלצות האלה יובסו עד הסוף, שוק על ירך. אין תחליף לניצחון. זו הציפייה העיקרית שלי, ואני מקווה ובטוח – גם שלכם".

עוד הוסיף ראש הממשלה נתניהו: "מה שיותר חשוב בעיניי, זו הרוח שלכם. הרוח שלכם – זו הרוח של עם ישראל, של אזרחי ישראל. אני רוצה שתדעו שאני סומך עליכם, אני מאמין בכם. אני יודע שזה לא פשוט להיות מפקד או מפקדת. זה לא דבר פשוט, כי פתאום אתם עומסים על הכתפיים שלכם אחריות: אחריות לבצע את המשימה, אחריות לעשות אותה בדרך הטובה ביותר. ״

ראש הממשלה נתניהו הוסיף כי ״אבל כל אחד מכם נושא על הכתפיים שלו את גורל עם ישראל ואת גורל מדינת ישראל. זו לא הפרזה. היום כל אחד ואחת מכם מבינים את זה. אני מאחל לכם הצלחה גדולה. תהיו מפקדים מעולים".

ראש הממשלה קיבל סקירה מאל"מ שרון אלטיט, מ"מ מפקד מרכז האימונים באש 130. רה"מ נתניהו שמע על מערך ההכשרה הנעשה בקורס מ"פים, שמכשיר את קציני מפקדי הפלוגות העתידיים של צה"ל, שבעוד חודשיים וחצי ייכנסו לתפקידים בתחום ההכשרתי וגם בהובלת הלוחמים והלחימה בחזית. כמו כן, שוחח רה"מ נתניהו עם חניכי הקורס וענה לשאלותיהם בנוגע להתקדמות הלחימה, ולמדיניות הפעילות בגזרות השונות: דרום, צפון ויו"ש.

אל ראש הממשלה התלוו ר' הסגל צחי ברוורמן והמזכיר הצבאי של רה"מ אלוף אבי גיל.

ראש הממשלה לחניכי קורס מ״פ
צילום: חיים צח /לע"מ
ראש הממשלה לחניכי קורס מ״פ
צילום: חיים צח /לע"מ
צילום: חיים צח /לע"מ
Back to top button