חדשות הארץמבזקים
חבר קבינט המלחמה השר בני גנץ: בוקר קשה לעם ישראל – עלינו להתאחד
יושב ראש המחנה הממלכתי, וחבר קבינט המלחמה השר בני גנץ אמר הבוקר (שלישי) בעקבות האסון בעזה: "זהו בוקר קשה לכל עם ישראל, עם היוודע האסון הנורא שאירע אתמול בדרום הרצועה. אני מבקש לחזק ולשלוח תנחומים מעומק הלב למשפחות הנופלים ולאחל החלמה לפצועים".
השר גנץ הוסיף: "בבוקר הקשה הזה עלינו להיות מאוחדים, לזכור את המחיר הכבד שאנו נאלצים לשלם על המלחמה הצודקת כל כך ואת המטרה הנעלה עליה נפלו גיבורינו – להבטיח את עתידנו, להשיב את בנותינו ובנינו ולדאוג לנצח ישראל. במיוחד היום, אנו שולחים חיזוק לכל חיילי צה"ל ומפקדיו. כולנו מאחוריכם".
![יו״ר המחנה הממלכתי, השר בני גנץ](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/12/סינק-1.12-2675.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)