חדשות הארץמבזקים
שר הביטחון: "זו מלחמה שתקבע את עתיד ישראל בעשרות השנים הבאות"
שר הביטחון יואב גלנט אמר הבוקר (שלישי) בעקבות האסון הכבד שאירע אתמול ברצועת עזה בו נפלו 21 לוחמי מילואים: "בבוקר הקשה והכואב בו בשורת האיוב מגיעה לבתים רבים בישראל, לב כולנו עם המשפחות היקרות בשעתן הקשה מכל. זו מלחמה שתקבע את עתיד ישראל בעשרות השנים הבאות – נפילת הלוחמים היא ציווי להשגת מטרות המלחמה. שולח תנחומים מעומק ליבי למשפחות חללי המערכה ואיחולי החלמה לפצועים."
![שר הביטחון - יואב גלנט](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/11/דברי-שר-הביטחון-�-26-11-2023-�-צילום-אלעד-מלכה-1305.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)