חדשות הארץמבזקים

גיבורי העורף: המועצה הציונית העניקה אות הוקרה לזק"א

המועצה הציונית בישראל אומרת תודה לגיבורי העורף ומעניקה לארגון זק"א אות הוקרה. אותות ופרסי ״גיבורי העורף״ חולקו אתמול (ראשון) בטקס שהתקיים בספרייה הלאומית בירושלים, לארגון זק"א ולשורה של אישים וגופים שפעילותם בימי המלחמה ראויה לציון ושבח ומדגישה את רוח ההתנדבות והעשייה של החברה הישראלית האזרחית

מנכ"ל המועצה הציונית בישראל, עו"ד עוז חיים: "אני מברך את מקבלי האותות ומודה לכל השותפים הרבים להצלחת הערב הזה ולעשרות אלפי הגיבורות והגיבורים שלא זכינו לתת להם אות, אך פעלו באופן מעורר השראה למען חוסנה של המדינה".

בראשות הועדה שבחרה את זוכי האות עמדה כלת פרס ישראל מרים פרץ, יחד עם חברי הועדה הנוספים, ראש המועצה האזורית אשכול גדי ירקוני והיזמת החברתית עדי אלטשולר. הועדה בחרה את האישים והגופים לפי מספר קטגוריות שונות. בקטגורית החוסן נבחרו מטה משפחות החטופים וארגון זק"א. אל הבמה הוזמנו לקבלת האות מכלת פרס ישראל הגברת מרים פרץ מר דובי ויסנשטרן מנכ"ל זק"א ואבי דרעי מפקד זק"א לכיש.

דובי וייסנשטרן מנכ"ל זק"א אמר: "מרגש לראות את הפנים היפות של ישראל מתוך הקהל היקר שיושב פה באולם דתים וחילונים, יהודים וערבים ישראלים כולם במטרה אחת לעשות טוב אחד לשני. אני מבקש מכלנו להמשיך להתפלל לשלומם של הלוחמים ולשובם הביתה של החטופים. עם ישראל חי".

זק"א - אות - הוקרה
צילום: דוד סקורי
זק"א - אות - הוקרה
צילום: דוד סקורי
Back to top button