מבזקיםתאונות דרכים
אשקלון: גבר בן 30 נפל במרינה, מצבו בינוני
גבר בן 30 נפל לפני זמן קצר (חמישי) מגובה של כ- 3 מטר בשובר גלים במרינה באשקלון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים ברזילי במצב בינוני עם חבלת ראש.
![מד"א לכיש - חוף - ים - טביעה - לילה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/07/WhatsApp-Video-2022-07-12-at-20.20.27-273.jpg?resize=500%2C283&ssl=1)
גבר בן 30 נפל לפני זמן קצר (חמישי) מגובה של כ- 3 מטר בשובר גלים במרינה באשקלון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים ברזילי במצב בינוני עם חבלת ראש.