בידורמבזקים

אחרי התקרית בבית הספר: סאבלימינל נחקר באזהרה והגיש תלונה במשטרה

הזמר קובי שמעוני (סאבלימינל) הגיש היום (ראשון) תלונה במשטרה כנגד המורה של בנו ומנהלת בית הספר, זאת לאחר שנחקר באזהרה.

כזכור, ביום שישי פורסם כי הזמר נכנס אל בית הספר שבו לומד בנו והתעמת עם המורה ומנהלת המוסד החינוכי בצפון תל אביב. בפוסט שפרסם שמעוני ברשתות החברתיות כתב:"צר לי לאכזב: לא קפצתי מעל הגדר ולא פרצתי לבית הספר אם אתם לא מאמינים לי, יש את מצלמות האבטחה מעל השער הראשי. נכנסתי לבית הספר בו לומד בני כאחד האדם באישור המאבטח החביב. זה קרה 10 דק אחרי עוד השפלה שספג בני מהמחנך שלו, השפלה אחת יותר מדי, במסכת ההתעללות האינסופית שעובר בננו מאז פתיחת שנת הלימודים על ידי המחנך שלו.
אחסוך מכם את מפרט ההתעמרות בבני, כל זה יתברר בפורומים המתאימים."

"אחסוך מכם גם את ההתמודדות הקשה שלנו כהורים של ילד בכיתה ד׳ שחוזר כל יום בוכה מבית הספר הודות למחנכו." הוסיף, "פנינו אינספור פעמים למורה ולמנהלת אך פניותינו נפלו על אזניים ערלות והתעללות המורה בבנינו רק הלכה וגברה מיום ליום. ככל שפנינו יותר לעזרה ההתנכלות מצד המורה הסלימה עוד ועוד."

סאבלימינל
צילום: אינסטגרם סאבלימינל

שמעוני מתאר את שאירע: "בשישי בבוקר באתי לחפש את בני שהועף מהכיתה בבושת פנים אחרי שיחת שיימינג מהמורה לעיני כל הכיתה. לא מצאתי את בני ופגשתי את המנהלת ביקשתי לדבר איתה והיא סירבה בטענה שהיא לא פנויה, אמרתי שזה דחוף והיא סירבה שוב לדבר, נכנסתי איתה ביחד אל הכיתה ממנה צלצל המורה ודיבר איתי בצורה משפילה לעיני בני בנוכחות כל הילדים בדיוק 10 דק לפני… פתחתי את דלת הכיתה ובחיוך הוצאתי את התלמידים מהכיתה ל״שיעור חופשי״, כדי לשמור על הילדים ועל פרטיות ורציתי שהמחנך יסתכל לי בעיניים ויגיד לי את הדברים פנים מול פנים מקרוב כמו שהוא נוהג לדבר אל בני מדי יום. כל זאת קרה בנוכחות המנהלת והמשטרה שאיתה על הקו. לא תקפתי, לא הרמתי עליו יד ולא דובים."

עוד הוסיף כי "המחנך הזה שמרסק את הנשמה של הבן שלי, לא היה מסוגל להסתכל לי בעיניים ולהסביר את מעשיו. הוא העדיף לקחת את התיק וללכת מהכיתה. אומרים שההגנה הכי טובה היא ההתקפה וזה בדיוק מה שמנסים לעשות עם הפצת שקרים ודיבה, בדיות על פריצה ואיומים ואלימות שלא היו ולא נבראו. ההפך, לתחושתי נעשה ניסיון לחפות ולכסות על התנהלות קשה כלפי תלמידים בבית הספר. השקרים לא יפחידו אותי ולא ירפו את ידיי במאבק מול ההתעללות ובריונות בבית הספר במיוחד כשמעורב מבוגר כלפי קטין, זה לא משהו שיכול לעבור בשקט. זהו מאבק של כל הורה במדינה הזאת. וזה הסיפור כולו! אני האבא והתפקיד של האבא הוא להגן על משפחתו תמיד. אין לי בעיה להיות בעין הסערה עכשיו ושכל העולם ידבר עלי, זה עדיף מאשר שיבואו לנחם אותי אח״כ… תמיד נלחמתי בבריונות ובאלימות ועכשיו לצערי זה קורה לבני, כנראה שצריך אדם מפורסם וחזק שישים זרקור על הנושא בתקשורת ושהאמת תצא לאור." סיכם הזמר.

התלונה שהגיש הזמר הינה כנגד המורה בחשד להתעללות בבנו הקטין וכנגד מנהלת בית הספר בגין חשד להפרת חובת דיווח.

עם פרסום התקרית ביום שישי ממשרד החינוך נמסר: "אנו מגנים ורואים בחומרה רבה כל אירוע של אלימות וכניסה לא חוקית לבית ספר. המקרה הנוכחי בבדיקה ויטופל בהתאם".

הוגשה תלונה נגד זמר מפורסם בחשד שנכנס לכיתה שלומד בנו ואיים על מורה

Back to top button