מבזקיםמשפטי/פלילי

גננת בת 55 משדרות הורשעה בהתעללות ותקיפה של קטינים

בית המשפט המחוזי בבאר שבע הרשיע היום (רביעי) על פי הודאתה את אילנה סויסה גננת בת 55 משדרות בהתעללות ותקיפה של קטינים עליהם הייתה אחראית במסגרת עבודתה כגננת בתינוקיה.

מכתב האישום המתוקן שהוגש על ידי עו"ד רננה לוי מפרקליטות מחוז דרום, בו הודתה סויסה, עולה כי במועדים הרלבנטיים לכתב האישום עבדה סויסה כמובילת כיתה בכיתת התינוקיה במעון בשדרות. בכיתה של סויסה היו 18 פעוטות בגילאי 6-18 חודשים, אשר מדי יום ביומו, בהיותה אחראית על הפעוטות, ביצעה סויסה בפעוטות מאות מקרים של תקיפה ומעשי התעללות גופנית ונפשית.

סויסה נהגה כלפי הילדים בקשיחות, צעקה עליהם ונזפה בהם ובין היתר, דרכה על ראשו של אחד הפעוטות, צבטה והכתה פעוטות, חבטה בראשה של אחת הפעוטות באמצעות מקל של מגב, נתנה מכות אגרוף לראשם של פעוטות, בעטה בהם הטיחה ילדים מגובה בכוח לתוך לולים, משכה את הפעוטות בידיהם והפילה אותם לרצפה כשראשיהם הוטחו ברצפה, האכילה פעוטות בכוח, גררה פעוטות אחריה, זרקה משחקים לעבר הפעוטות שפגעו בגופם ועוד.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

שופט בית המשפט המחוזי בבאר שבע יובל לבידרו, הרשיע את סויסה בהתאם להודאתה בריבוי עבירות של התעללות בקטין ובריבוי עבירות של תקיפת קטין וחסר ישע.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Back to top button