מבזקיםצבא וביטחון

מנהרה אותרה בדרום הר חברון: "זה נראה כמו תשתיות חמאס בעזה" – צפו

בשבוע האחרון התקבל דיווח מכוחות צבא על איתור פיר תת קרקעי במרחב חירבת א טייבה סמוך לישובים תלם אדורה בדרום הר חברון. לאחר שתושבים באזור התלוננו על שמיעת קולות חפירה אחד הלוחמים שמתגורר באזור איתר את הפיר ואף העלה סרטון שלו לרשת האינטרנט והצליח לעורר סערה בקרב הגולשים שטענו כי הפיר שלפי הסרטון ניכר כי נחפר באופן לא מקצועי – מזכיר את תשתיות הטרור התת קרקעיות של חמאס בעזה.

במערכת הביטחון ובצה"ל ביצעו בדיקות יסודיות של הפיר שנמצא באמצעות אנשי מקצוע וחוקרי מערות במטרה לעמוד מקרוב על תוואי החפירה ובבדיקות עלה שככל הנראה מדובר בבור ספיגה למי גשמים. עם זאת יש להדגיש כי הבדיקות נמשכות באופן יסודי במטרה לשלול באופן סופי כי מדובר בתשתית טרור

מחטיבת יהודה נמסר כי לפי שעה אין שינוי בהנחיות לתושבים או בהערכת המצב, אנו ממשיכים לעקוב ולחקור את הנושא, יחד עם ביצוע פעילויות התקפיות רבות והגנה חזקה על הצירים והיישובים בכדי לשמור על תושבי הגזרה ואזרחי מדינת ישראל.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאןבכתבה זו נעשה שימוש במדיה לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות היוצרים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות של תכני המדיה המגיעים לידנו. אם זיהיתם בפרסומים שלנו צילום שאתם בעלי הזכויות בו, אנא פנו אלינו על מנת להעניק לכם קרדיט ראוי או לחילופין להפסיק את השימוש בו. לפניות באמצעות הדוא"ל: [email protected] או בוואטסאפ

Back to top button