מבזקיםצבא וביטחון

שר האוצר סמוטריץ בעזה: הלוחמים מנצחים בחזית ואנחנו דואגים להם בעורף

חבר הקבינט המדיני בטחוני, שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳ הגיע היום (רביעי) לסיור ברצועת עזה שם נפגש עם לוחמי מילואים. השר אמר במהלך הביקור: "אנחנו נחושים להביא את הניצחון. יש הבנה של כלל הגורמים בקבינט על כך שמדינת ישראל לא יכולה לקבל מצב של איומים לצידה ואנחנו נחושים לחסל את החמאס. יקח חודש, יקח שנה, כמה זמן שנצטרך. זו המחויבות שלנו לאזרחי ישראל".

השר התייחס לתכנית ״מגויסים למילואים״ עליה הכריז יחד עם שר הביטחון יואב גלנט ואמר לחיילי המילואים: "התכנית שאנחנו מקדמים היא המקיפה ביותר למשרתי המילואים מאז קום המדינה, ולפני כל המענה הרחב, היא מסמלת הוקרת תודה של העם בישראל. אני כאן גם כדי לשמוע את הצרכים שלכם".

שר האוצר הוסיף ואמר: "אני בשיח ארוך עם משפחות משרתי המילואים ועם מילואימניקים בחזית ובעורף. התכנית רחבה מאד ונעשה בה דיוקים והתאמות למענים וצרכים נוספים שעולים מהשטח. אנחנו רואים כמשימה עליונה בתקציב 2024 את חיילי המילואים. בע״ה בזכות חיילנו הגיבורים ננצח את אויבנו בכל החזיתות. אתם הרוח הפועמת של צה״ל ושל מדינת ישראל ונעשה הכל כדי לדאוג למעטפת עבורכם".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

לסיום, התייחס השר ללכידות החברתית העולה משדה הקרב ואמר: "בכל פעם כשפוגשים את החיילים ואת הרעות המדהימה שיש פה בין חלקי העם, הגוונים והדעות, זה נותן כח גדול לכל מדינת ישראל. תמשיכו במה שאתם עושים, ותפקידנו כנבחרי ציבור להעלות את הרעות הזו על נס ולעשות הכל כדי לשמור את האחדות בעם".

סמוטריץ' - עזה - סיור - צה"ל - מלחמה
צילום: דובר צה"ל
סמוטריץ' - עזה - סיור - צה"ל - מלחמה
צילום: דובר צה"ל
סמוטריץ' - עזה - סיור - צה"ל - מלחמה
צילום: דובר צה"ל
סמוטריץ' - עזה - סיור - צה"ל - מלחמה
צילום: דובר צה"ל
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח