מבזקיםמשפטי/פלילי

סכנה ממשית – תושב אשדוד בן 38 נתפס נוהג בפסילה ובהשפעת אלכוהול

"סכנה ממשית למשתמשי הדרך"- כך הגדירו שוטרי התנועה במרחב לכיש את הנהג המסוכן, תושב אשדוד בן 38 שעצרו בסוף השבוע לאחר שנתפס בפעם השישית ללא רישיון נהיגה, בפעם הרביעית בנהיגה תחת שכרות ו 3 פעמים בנהיגה תחת פסילת בית משפט.

בפעילות אכיפה של שוטרי התנועה בתחנת אשדוד בסוף השבוע, הבחינו ברכב שהעלה את חשדם ועצרו אותו לבדיקה, שבמהלכה הזדהה תחילה הנהג כאדם אחר, ולאחר בדיקה מעמיקה התבררה זהותו האמיתית, תושב אשדוד כבן 38, שלא מחזיק כלל ברישיון נהיגה ולחובתו שש עבירות של נהיגה ללא רישיון, שלוש עבירות נהיגה תחת פסילה וארבע עבירות נהיגה בשכרות, בגינן אף ריצה עונש מאסר.

כמו כן, נערכה לחשוד בדיקת שכרות, שהעלתה כי גם הפעם בנוסף לעבירת הנהיגה ללא רישיון, הוא נוהג תחת שכרות בכמות של 441 מ"ק. החשוד נעצר לחקירה בחשד לעבירות המיוחסות וכן עבירת ההתחזות באמצעותה ניסה להסתיר את זהותו האמיתית.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

מעצרו הוארך על ידי בית משפט ואתמול (שני) הוגש נגדו כתב אישום על ידי יחידת תביעות התעבורה המשטרתית בלכיש ובו אישומים של נהיגה בזמן פסילה, נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה בשכרות, נהיגה בקלות ראש, הגדת שם כוזב, נהיגה ברכב ללא ביטוח. כמו כן הוגשה בקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים.

מבצע אכיפה - משטרת התנועה
צילום: דוברות המשטרה
Back to top button