מבזקיםצבא וביטחון

ירו פצמ"רים וחוסלו – "מעביר אלייך עכשיו שני נ"צ – תכנס לתקיפה מיידית"

זרוע הים וכוחות היבשה והאוויר בלחימה משותפת בחמאס ברצועת עזה – "קיבלנו עכשיו דיווח מחטיבה 14 שיורים פצמ"רים לכיוונם, מעביר אלייך עכשיו שני נ"צ – תכנס לתקיפה מיידית על שתי המטרות".

כוחות זרוע הים, כוחות היבשה וחיל האוויר ממשיכים בלחימה משותפת ברחבי רצועת עזה. לוחמי זרוע הים תקפו מספר מטרות טרור של חמאס, ביניהן, חוליות מחבלים שזוהו בקרבת כוחותינו, מחבלים שהסתתרו במבנים סמוכים לכוחותינו, מוצבים צבאיים וכן עמדות מהן זוהה ירי לעבר כוחותינו.

ביממה האחרונה מטוס קרב של חיל האוויר בהכוונת מרכז האש של אוגדה 98 חיסל במרחב חאן יונס מפקד בארגון הטרור חמאס. בהמשך חוסלו באמצעות כלי טיס של חיל האוויר מספר מחבלים שזוהו בסמוך לכוחותינו כשבידם רקטה.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

צוות הקרב החטיבתי 261 (בה"ד 1) חיסל מספר מחבלים ששהו בתשתית טרור לאחר שתצפיות החטיבה זיהו את החשודים במרחב ומכלול האש החטיבתי הכווין מטוס קרב של חיל האוויר שהשמיד את התשתית. בנוסף, במסגרת פעילות הלוחמים בבית לאהיא, אותרו אמצעי לחימה רבים של ארגון הטרור חמאס, ביניהם רובי קלאצ'ניקוב, מטענים מוכנים להפעלה עם נפצים ומחסניות.

בנוסף, לוחמים מצוות הקרב החטיבתי 4 פשטו על מבנה בחאן יונס בו הם איתרו אמצעי לחימה, בהמשך הלוחמים פשטו על תשתית טרור בתוך בית של מחבל מארגון הטרור חמאס והשמידו אותה.

צילום: דובר צה"ל
צילום: דובר צה"ל
צילום: דובר צה"ל
צילום: דובר צה"ל
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח