חדשות הארץמבזקים
נשיא המדינה יצחק הרצוג: די לעימותים ביננו – האויב רואה וחוגג
נשיא המדינה יצחק (בוז'י) הרצוג נשא הערב (ראשון) נאום לאומה ובו קרא בין היתר לחדול מהעימותים הפוליטיים במדינה המאיימים לדבריו לפלג את החברה בישראל: "האויב רואה את מאבקי האגו והניגוחים הפוליטיים – וחוגג". אמר
הנשיא הרצוג הוסיף ואמר בנאומו הערב: "ביום קשה וכואב זה, אסור לנו להישבר, אנחנו חייבים להרים ראש. האויב רק מחכה שנראה סדקים בתוכנו. שנתחיל לריב האחד עם השני. הוא רואה את העימותים, מאבקי האגו והניגוחים הפוליטיים – גם על היום שלפני וגם על אחרי – והוא חוגג כל פעם שהמחלוקת מפלגת אותנו".
![נשיא המדינה יצחק הרצוג - טקס הענקת עיטור הנשיא](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2023/09/נשיא-המדינה-יצחק-הרצוג.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)