חדשות הארץמבזקים

שרה נתניהו לאפיפיור: פעל לשחרור חטופינו משבי חמאס בעזה

רעיית ראש הממשלה, הגברת שרה נתניהו, ממשיכה במאמצים המדיניים לשחרור חטופינו. לאחר ששלחה מכתבים רשמיים לעשרות נשות מנהיגים ברחבי העולם ובראשם לרעיית נשיא ארה״ב ג׳יל ביידן, ונשות מנהיגי בריטניה וצרפת, שיגרה הערב (ראשון) הגברת נתניהו מכתב רשמי לאפיפיור פרנציסקוס, ובו היא ביקשה את סיועו במאמצים להשבת חטופינו המוחזקים על ידי חמאס-דאעש בעזה.

הגברת נתניהו כתבה לאפיפיור: "אני כותבת לך לא רק כרעיית ראש ממשלת ישראל אלא גם כאמא וכאישה. ב-7 באוקטובר, מחבלי חמאס ביצעו מעשה אכזרי, הנורא והקשה ביותר שבוצע נגד יהודים מאז השואה. הם רצחו ילדים לעיני הוריהם, שרפו תינוקות חיים, ערפו ראשים של גברים, אנסו והשחיתו נשים. על ידי פגיעה מכוונת באזרחינו תוך הסתתרות מאחורי האזרחים שלהם, חמאס ביצע פשע מלחמה כפול ופשעים נגד האנושות וגם חטף חפים מפשע".

הגברת נתניהו הוסיפה: "חמאס עדיין מחזיק 129 גברים, נשים, צעירים, מבוגרים וגם ילדים כבני ערובה, רבים מהם פצועים וחולים. הם סובלים מרעב ומתנאים לא אנושיים, ונמנעות מהם התרופות הבסיסיות שהם צריכים כדי לשרוד, וכן נמנעת מהם העזרה של הצלב האדום, הן בביקורים והן בתנאי מחייה בסיסיים".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

שרה נתניהו כתבה עוד: "סיפורה של נועה ארגמני בת ה-25 ממחיש את הטרגדיה קורעת הלב. נועה נחטפה מפסטיבל מוזיקה שליו שהפך למרחץ דמים שביצע חמאס. האימה בעיניה תועדה במצלמה במהלך חטיפתה. אמה של נועה, ילידת סין, נאבקת בסרטן המוח. בצילום וידאו היא אמרה: ׳אני לא יודעת כמה זמן נשאר לי. אני מאחלת להזדמנות לראות את נועה שלי בבית. נועה, אני רוצה להגיד לך שאם אני לא רואה אותך, בבקשה דעי שעשינו הכל כדי לשחרר אותך מהר. כל העולם אוהב אותך".

רעיית רה"מ חתמה את מכתבה: "אני מבקשת את התערבותך האישית בעניין זה. אנא השתמש בהשפעתך הברוכה כדי לדרוש שחרור ללא תנאי של כל החטופים שלנו, ללא דיחוי. אנא, פעל מול הצלב האדום כדי לדרוש לבקר את כל בני הערובה שלנו ולמסור להם תרופות חיוניות. עד כה, הצלב האדום לא עשה זאת. התערבותך החשובה והברוכה יכולה להציל חיים יקרים".

שרה - נתניהו - מכתב - אפיפיור
ללא קרדיט
שרה נתניהו בביקור בעוטף ישראל- חרבות ברזל
צילום: ללא קרדיט
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח