מבזקיםצבא וביטחון

שר הביטחון גלנט בבית חאנון: נוריד כל בנין שיהווה תשתית לטרור – צפו

שר הביטחון יואב גלנט, וחבר קבינט המלחמה השר בני גנץ, נכנסו היום (שבת) לעיירה בית חאנון בצפון רצועת עזה, שם קיימו תצפית על המרחב והערכת מצב עם מפקד החטיבה הצפונית באוגדת עזה אלוף-משנה חיים כהן. השניים קיימו שיח עם לוחמי גדוד במילואים 969, בראשות המג״ד סגן-אלוף (במיל׳) טל בורשטיין.

שר הביטחון יואב גלנט: "כל בית שיורים ממנו וכל מקום שהיה בו טרור צריך להוריד, על מנת שתושבי שדרות שנמצאים כאן מאחוריכם, ובגזרות אחרות, יוכלו לחזור הביתה בשקט ולדעת שאין תשתית מאיימת".

השר הוסיף ואמר: "מה שאתם עושים כאן משוקף בכל עזה – אני בטוח שסינוואר יושב בבונקר שלו ורואה טלוויזיה, אז הוא גם רואה איך נראית בית חאנון, ושג'אעיה. וזה נכון גם למג"ד מהחמאס שנלחם עכשיו נגד הכוחות שלנו בח'אן יונס, הוא מבין איך נגמר הסיפור של גדוד בית חאנון. התמונה הזו מייצרת סדר בכל האזור".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

לדברי שר הביטחון: "צריך להיות מחיר למי שנלחם נגד מדינת ישראל ועושה רצח ברוטאלי של אזרחים, נשים וילדים – אנחנו מחסלים אותו. לא מדובר פה על איזה דבר קטן, אלא על משהו קיומי מבחינת התפיסה. זה מקרין על הסביבה כי לכולם יש 'גוגל מאפ' ואפשר לעשות 'גזור, הדבק' מעזה ולראות מה קורה בביירות. וזה גם משפיע".

"השר גלנט חתם את דבריו: "תשמרו על עצמכם, תמשיכו לעשות את העבודה. ואנחנו ביחד, גם בני, גם אני וגם כל חברי הקבינט מאוחדים במתן גיבוי וסיוע לאנשי המילואים, זה יבוא לידי ביטוי בקרוב, גם בצד הכלכלי וגם בדברים נוספים. כי בסופו של עניין, אם היו כאלה שהיה להם שאלות לפני חודשיים-שלושה אם צריך מערך מילואים כזה גדול, אני חושב שהיום אין להם שאלות, בשום מקום במדינה".

חבר קבינט המלחמה השר בני גנץ אמר: "אני רוצה להודות לכם בשם כל אזרחי ישראל. המערכה הזו היא מהיותר חשובות שמדינת ישראל חוותה, היא משרתת גם את תושבי הדרום וגם מקרינה לזירות אחרות, אני בטוח שנסראללה מסתכל על מה שקורה פה והוא לא רוצה את זה אצלו".

גלנט - לוחמים - חיילים - צה"ל - מלחמה
צילום: אלעד מלכה
גלנט - לוחמים - חיילים - צה"ל - מלחמה
צילום: אלעד מלכה
גלנט - לוחמים - חיילים - צה"ל - מלחמה
צילום: אלעד מלכה
גלנט - גנץ - לוחמים - חיילים - צה"ל - מלחמה
צילום: אלעד מלכה
צילום: צילום: אלעד מלכה
צילום: צילום: אלעד מלכה

Back to top button