חדשות הארץמבזקים

השר גנץ: “אני מציע לנסראללה לא להפוך את דרום לבנון לצפון רצועת עזה”

יו״ר המחנה הממלכתי, השר בני גנץ סייר היום (שלישי) ברמת הגולן. גנץ קיבל סקירה באוגדה 210, ונפגש עם ראש המועצה האזורית גולן חיים רוקח וראש מועצת קצרין דימי אפרצב בחמ”ל המועצה.

בסיום הביקור אמר השר גנץ: “אנחנו נמצאים בימים רגישים ביותר לחברה הישראלית. החזרת החטופים היא צו מוסרי וגם חלק בלתי נפרד מהחוסן שמאפשר לנו לנצח במלחמה. חשוב לומר שבמיוחד בימים אלו – כל החברה הישראלית, כל השבטים, ימין ושמאל – מתפללים ורוצים בהשבת הבנות והבנים הביתה בשלום. אנחנו עושים כל מאמץ כדי להחזיר אותם כמה שיותר מהר. לצד זאת, נמשיך להילחם ולעמוד על המשמר עד שנביא לשינוי המציאות הביטחונית בדרום – ויקח כמה זמן שיידרש.”

זיק זק - הרשמה לרשת החברתית

השר גנץ התייחס גם למתיחות הביטחונית בצפון הארץ ואמר: “אנחנו מנהלים מערכה גם בצפון. אנחנו נכונים וערוכים לכל הרחבה של הלחימה שתידרש על מנת לאפשר לתושבי הצפון לחזור הביתה בבטחה. לבנון וסוריה כמדינות, נושאות באחריות לירי משטחן – ואנחנו נמשיך לפגוע בכל מקום ובכל אזור שממנו ינסו לפגוע בנו. עד כה, עשרות אלפי תושבי לבנון ברחו מבתיהם צפונה. אני מציע לנסראללה לא להפוך את דרום לבנון לצפון רצועת עזה. לא לסכן את ביירות בשביל טהרן. אם האש תימשך – הלחימה תתעצם.”

[videopress hRGldDlS]

Back to top button
דילוג לתוכן