מבזקיםצבא וביטחון

נתניהו: “לא חושב שכדאי להכביר במילים, מקווה שיהיו בשורות טובות בקרוב”

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום (שלישי) עם לוחמי גדוד מילואים 8101 – חטיבת אלכסנדרוני, שירד לפני מספר ימים מקו בגזרה המזרחית בגבול לבנון.

ראש הממשלה קיבל סקירה ממפקד הגדוד סא”ל במיל’ מעיין פלדמן על פעילות הגדוד בגזרה הצפונית בשבועות האחרונים, ושמע מהמפקדים על תחושותיהם וחוויותיהם מהגיוס לשירות מילואים מבצעי וממושך. המפקדים שיתפו ברוח הלחימה בגדוד ועל הרצון והמחוייבות של כלל המשרתים להמשיך לפעול ולתרום לביטחון מדינת ישראל ואזרחיה.

זיק זק - הרשמה לרשת החברתית

ראש הממשלה בנימין נתניהו: “אני פה עם לוחמי ומפקדי גולני – רוח אדירה. אנשים שכרגע נלחמים בצפון מתאמנים כאן באליקים וחוזרים בחזרה. פשוט רוח של צבא מנצח. אנחנו מתמקדים כרגע בהגנה מאוד חזקה ומאוד יוזמת בצפון על מנת להשיג ניצחון מוחץ בדרום.”

עוד הוסיף כי “יעד ראשון, חיסול החמאס, לא עוצרים עד שמבצעים. יעד שני, החזרת החטופים – אנחנו מתקדמים. אני לא חושב שכדאי להכביר במילים, אפילו לא ברגע הזה, אבל אני מקווה שיהיו בשורות טובות בקרוב. יעד שלישי, להבטיח שמה שהיה בעזה לא יחזור.”

נתניהו הדגיש: “אנחנו רוצים להחזיר את הביטחון, נפעל ונשיג את החזרת הביטחון גם לדרום וגם לצפון. המכשיר העיקרי שיש לנו, זה הרוח של עם ישראל שמתבטאת בחיילים, מפקדים שבאים מכל חלקי החברה הישראלית, פשוט עוצמה אדירה. אני רוצה להצדיע בפניכם ולהגיד לכם אנחנו ממשיכים עד הניצחון. תודה רבה לכם מקרב לב, תמסרו גם למשפחות”.

לביקור התלוו ר’ הסגל צחי ברוורמן והמזכיר הצבאי של רה”מ אלוף אבי גיל.

גדוד מילואים 8101 - חטיבת אלכסנדרוני - ראש הממשלה - בנימין נתניהו
צילום: חיים צח / לע”מ
גדוד מילואים 8101 - חטיבת אלכסנדרוני - ראש הממשלה - בנימין נתניהו
צילום: חיים צח / לע”מ
גדוד מילואים 8101 - חטיבת אלכסנדרוני - ראש הממשלה - בנימין נתניהו
צילום: חיים צח / לע”מ
[videopress oeqYGvek]
צילום: עומר מירון / לע”מ, סאונד: בן פרץ / לע”מ

Back to top button