מבזקיםסרטונים

קשה לצפייה: סרטון חדש מיום הטבח המזעזע הופץ ברשתות החברתיות

סרטון חדש משבת השחורה, חג שמחת תורה ב-7 באוקטובר הופץ הערב (שני) ברשתות החברתיות. בסרטון ניתן לראות את האכזריות הבלתי נתפסת של מחבלי חמאס-דאעש הארורים שהוציאו להורג נערות וילדות תמימות חסרות כל הגנה.

הסרטון צולם על ידי מצלמות אבטחה של אחד מיישובי העוטף בשעה 07:09 בבוקר. בסרטון נראות שתי נערות מתיישבות על המדרכה סמוך לשער הכניסה ליישוב. באותן שניות שלושה מחבלים עם כלי נשק רצים לעבר הכניסה וכשהנערות מבחינות בהם, הן קמות ומתחילות לרוץ. בהמשך נראים אנשים נוספים נמלטים על נפשם כאשר המחבלים רצים אחריהם.

זיק זק - הרשמה לרשת החברתית

בתיעוד המצמרר נראה שהמחבל שרץ אחרי שתי נערות, מצליח להגיע אל אחת מהן, תופס בשערה ואז יורה בה מטווח אפס, כשבאותו זמן הילדה השנייה בורחת לצד השני ומתיישבת על הארץ, מתחננת בפניו על נפשה רגע לפני שירה בה למוות.

( זהירות: הסרטון קשה לצפייה )

בכתבה נעשה שימוש במדיה לפי סעיף 27 א’ לחוק זכויות היוצרים. אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות של תכני המדיה המגיעים לידנו. אם זיהיתם בפרסומים שלנו צילום שאתם בעלי הזכויות בו, אנא פנו אלינו על מנת להעניק לכם קרדיט ראוי או לחילופין להפסיק את השימוש בו. לפניות באמצעות הדוא”ל: [email protected]


Back to top button
דילוג לתוכן