אינטרנטמבזקים

הצטרפו לרשת החברתית החדשה – כל הנרשמים עד סוף 2023 יקבלו תג אימות

במהלך השנים אנו עדים לאינסוף דיווחים על עמודי פייסבוק של אנשים פרטים ועמודים עסקיים גדולים ומובילים שנסגרו בשל החלטות הזויות ושרירותיות של חברת פייסבוק. ברשימה המפוארת הזו אפשר למצוא את עמוד הפייסבוק של אתר "המזבלה" יחד עם הפרופיל הפרטי של מפעיל העמוד, עמוד הפייסבוק של Arabs Stand With Israel (ערבים לצד ישראל) עם כ- 30 אלף עוקבים, עמוד הפייסבוק "דיווחים בזמן אמת" עם מעל 60 אלף עוקבים, עמוד "סטטוסים מצייצים" עם מאות אלפי עוקבים, עמוד "מידה" עם 70 אלף עוקבים והרשימה עוד ארוכה. אנחנו, עמוד הפייסבוק "צבע אדום – חדשות מבזק לייב" עם יותר מ-30,000 עוקבים הוסר הבוקר, בטענה כי "הפר את כללי הקהילה", ללא שום נימוק.

חלק מעמודי הפייסבוק חזרו רק לאחר שעברו מסכת תלאות מסויטת שגרמה להם לעצבים, עוגמת נפש וגם הפסד כלכלי. את העמוד שלנו אנחנו עדיין מנסים להשיב לפעילות.

דווקא עכשיו, בזמן מלחמה, החשיפה של מה שקורה בישראל היא קריטית. היהודים בעולם הם מיעוט לעומת המוסלמים ולכן תמיד נצטרך להתאמץ יותר בשביל להשמיע את קולנו כדי לשכנע את העולם. עמוד הפייסבוק שלנו החל את דרכו לפני 12 שנים. תמיד דיווחנו והחדשות שלנו צברו תאוצה וקיבלו חשיפה גדולה. מה שקה מאז שפרצה המלחמה הוא בלתי יאומן. החשיפה של העמוד ירדה באופן משמעותי כך שהיו פוסטים שקיבלו לייקים ותגובות בודדות, עד שבפייסבוק החליטו שגם זה כנראה יותר מידי והסירו את העמוד לגמרי.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

ההערכה היא שמחבלים, שעקבו אחרי הדיווחים שלנו וראו כי אתר החדשות שלנו מצוטט בכלי תקשורת רבים בעולם, החליטו לעשות מעשה ודיווחו באופן שיטתי לפייסבוק במטרה לגרום להסרתו, ואכן פייסבוק נכנעו למניפולציה הזולה של המחבלים והסירו את העמוד.

למען ההגינות נאמר כי המערכת בפייסבוק עובדת באופן אוטומטי וכשיש דיווחים רבים על עמוד מסויים המערכת מניחה שמדובר ב"דיווחי אמת" (מתבססת על כמעין "חכמת ההמונים") ומסירה את העמוד. התהליך כאמור לחזרתו רצופה במכשולים וקשיים ונקווה שנצלח זאת במהרה ובהקדם. אנחנו במלחמה ועמוד הפייסבוק שלנו "צבע אדום" כשמו כן הוא מדווח על התרעות ועל אירועים ביטחוניים לטובת הציבור. הסרת העמוד זה לתת פרס למחבלים!

אנו בטוחים שגם אתם נחשפתם לתנאי הקהילה הנוקשים של פייסבוק, כל מי שפעיל ברשת בוודאי מכיר את ההודעות המבשרות לכם על "פרופיל בסיכון". אז אם גם לכם נמאס שמשתיקים אתכם? שלא נותנים לכם להתבטא ולהביע את עמדתכם? שמאיימים עליכם כל הזמן שהפרופיל שלכם נמצא בסיכון? הצטרפו עכשיו לרשת החברתית החדשה שלנו – זיק-זק. רשת חברתית קשה ונוחה מאוד לשימוש, מתורגמת למגוון שפות שתיתן לכם את האפשרות להתבטא ולהגיב ללא שום חשש.

ועכשיו לרגל פתיחת הרשת החברתית החדשה – כל מי שיפתח עד סוף שנת 2023 (31/12) פרופיל חדש. יקבל תג אימות!

היכנסו, הירשמו ועקבו אחר עמוד החדשות שלנוhttps://www.zikzak.co.il

Back to top button