בריאותמבזקים

הודעת ריקול חברת מנעמים- גלילי ופל במילוי קרם בטעם אגוזים 100 גרם

חברת מנעמים תעשיות מזון בע"מ מבקשת להודיע ללקוחותיה האלרגיים לחלב, כי בבדיקה שנערכה במסגרת מערכת בקרת האיכות העצמית של המפעל נמצאו עקבות מזעריות של חלבוני חלב שאינם מסומנים במידע על האלרגנים בתווית המוצר במוצרים ששווקו לציבור.
מנעמים מבקשת מציבור לקוחותיה האלרגיים לחלב, שלא לצרוך את המוצר שלהלן: ברקוד: 029424000687 שם המוצר: גלילי ופל במילוי קרם בטעם אגוזים 100 גרם. תאריכי תוקף רלוונטיים: 15/03/2 קוד ייצור: 3075

החברה ביקשה להדגיש כי: 1. מתוך זהירות ואחריות כלפי לקוחותינו, החברה פועלת להורדת המוצרים מהמדפים. 2. ציבור הלקוחות האלרגיים לחלב ולאלרגנים הנוספים המופיעים בתווית המוצר מתבקשים שלא לצרוך אותו. 3. מוצרים אלו בטוחים לצריכה עבור לקוחות שאינם אלרגיים לחלב ובהתאם לרשימת האלרגנים המופיעה על התווית. 4.למען הסר ספק, המוצרים בחזקת "כשר – פרווה". 5. מנעמים עדכנה את שרות המזון במשרד הבריאות בפרטי ההודעה. 6. לקוחות האלרגיים לחלב שרכשו את המוצרים יוכלו לפנות לקבלת החזר כספי בגינו. 7. בכל שאלה הציבור מוזמן ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של החברה בטלפון 04-8412889 ונציגי שירות הלקוחות ישמחו לסייע. 8.החברה מצטערת על אי הנוחות.

ריקול- גלילי ופל במילוי קרם בטעם אגוזים 100 גרם
קרדיט :חברת מנעמים
Back to top button